بهرامی، غلامرضا

از ویکی‌نور - دانشنامه تخصصی نور
پرش به: ناوبری، جستجو
بهرامی، غلامرضا
نام بهرامی، غلامرضا
نام‎های دیگر
نام پدر
متولد 1344 ش
محل تولد شهرضا
رحلت
اساتید
برخی آثار بهداشت دهان و دندان در اسلام

کلیدهای زرین: درآمدی بر اصول تربیت

روی نیاز (سیری در دعا و نیایش و نقش آن در تکامل انسان)

کد مؤلف AUTHORCODE04709AUTHORCODE

غلامرضا بهرامى در سال 1344ش در شهرضا متولد شد. وى پس از اخذ سيكل، در سال 1358 وارد حوزه علميه شده و دو سال در حوزه علميه شهرضا، مدرسه علميه صاحب الزمان(عج) مشغول تحصيل شد. سپس در سال 1360 وارد حوزه علميه قم شد و از مغنى تا پايان شرح لمعه را در مدرسه حضرت آيت‌الله گلپايگانى تحصيل نمود.

ايشان دروس سطح حوزه را از محضر حضرات آقايان: ستوده، كريمى و اعتمادى، دروس رسائل، مكاسب و كفايه را گذراند. سپس دروس خارج حوزه (فقه و اصول) را از محضر حضرات آيات عظام آقايان فاضل لنكرانى، مكارم شيرازى، حسين مظاهرى و سبحانى استفاده نمود.

ايشان دوره تخصصى تبليغ را به مدت چهار سال در حوزه گذراند و در مراكز علمى همچون مركز تحقيقات كامپيوترى علوم اسلامى نور و استاد دانشگاه اراك مشغول مى‌باشند.

آثار

آئين دوستى در اسلام، اتحاد ملى و انسجام اسلامى، بهداشت دهان و دندان در اسلام، جوان، حريم خصوصى، دعا و زندگى، روى نياز (دعا)، سلامتى و طول عمر در احكام اسلامى، سيصد و هشتاد حديث از پيامبر اعظم(ص)، فرهنگ زندگى، گزارشى از كربلا بر اساس آمار، وحدت اسلامى: راهبرد امت در روابط اجتماعى، كليدهاى زرين: درآمدى بر اصول تربيت، ياران خورشيد (سلحشوران نهضت امام حسین‌ع) و بيش از 15 مقاله در موضوعات مختلف.


وابسته‌ها