رحمتی شهرضا، محمد

از ویکی‌نور - دانشنامه تخصصی نور
پرش به: ناوبری، جستجو
رحمتی شهرضا، محمد
نام رحمتی شهرضا، محمد
نام‎های دیگر
نام پدر
متولد 1358 ش
محل تولد
رحلت
اساتید
برخی آثار
کد مؤلف AUTHORCODE05417AUTHORCODE

اينجانب محمد رحمتى شهرضا بعد از گذراندن تحصيلات ابتدايى و راهنمايى، در دبيرستان مبعث ادامه تحصيل داده و پس از اخذ مدرك ديپلم به حوزه مقدسه علميه قم، مدرسه علميه معصوميه رفته و مشغول تحصيل علوم حوزوى شدم و پس از گذراندن مقدمات، تحت برنامه آن مركز مشغول سطح شده و فعلا مشغول درس خارج حوزه هستم. در كنار تحصيل علوم حوزوى، با تحصيل در رشته علوم كامپيوتر، مدرك ليسانس نرم افزار و علوم كامپيوتر را اخذ كردم.

در كنار درس‌هاى عمومى حوزوى، علاقه وافرى به مطالعه و تحقيق در زمينه‌هاى مختلف علوم اسلامى داشته و مطالعات خود را با آثار شهيد مطهرى شروع نموده و آثار مختلف علمى را مطالعه نمودم. قبل از شروع تحصيلات حوزوى نيز در دوره‌هاى مختلف آموزش روخوانى و روانخوانى قرآن كريم در سازمان تبليغات اسلامى به تدريس مشغول بودم. حدود 6 سال مستمر نيز در زمينه تحصيل علوم قرآنى مثل روخوانى و روانخوانى، تجويد، اختلاف قرائات و ديگر علوم نيز كار نموده و تحصيل نمودم. از سال چهارم طلبگى نيز مشغول به تبليغ و منبر بوده و در ماه‌هاى مبارک رمضان و محرم نيز هر ساله برنامه‌ى منبر و سفرهاى تبليغى داشته‌ام و براى اهالى، كلاس‌هاى مختلف تشكيل داده‌ام.

آثار

هزار و يك نكته پيرامون امام زمان(عج)، آموزش جادويى كامپيوتر، امام حسين(ع) در كلام آيت‌الله بهجت، امام حسين(ع) در الميزان، امر به معروف در الميزان، اينترنت براى همه، جن در كلام بزرگان، حقيقتى به نام جن، داستان‌هاى مرحوم فلسفى، روضه‌هاى استاد فاطمى‌نيا، روضه‌هاى شهيد دستغيب، شرح زيارت جامعه كبيره، شگردهاى فتوشاپ، صد و يك ترفند ويندوز، فلش ام ايكس 2004، گام به گام با فتوشاپ، گنجينه معارف، مقتل فلسفى (روضه‌هاى مرحوم فلسفى)، نظر لطف بر دشمنان (عنايات و توجهات بزرگان به غير دوستان)، نغمه عاشقى، روضه‌هاى رهبرى، ورد 2003، كلمات امام زمان(ع).

منابع مقاله

سايت انديشوران، خودنويس مؤلف.


وابسته‌ها